Palaa takaisin

65+-vuotiaiden Digituokio

Sijainti:
  • Oulu
Palvelun järjestäjä:
  • Vuolle Setlementti ry

Palvelun järjestäjä vastaa tämän sivun palvelutiedoista

Palvelun sisältö

Voit tulla digituokioon oman laitteesi (puhelin, tabletti tai kannettava tietokone) kanssa. Opastamisen aiheena voi olla esimerkiksi laitteen peruskäyttö, jonkin tietyn sovelluksen/ ohjelman käyttäminen, uuden asian opettelu tai jokin digiongelma.

Toimi näin

Palveluun ei tarvitse ilmoittautua. Sähköpostiosoitteesta jenni.hukkanen@vuolleoulu.fi saat lisätietoa palvelusta 65+-vuotiaiden Digituokio.

Puhelin

1 kpl
Lisätietoa palvelusta 65+-vuotiaiden Digituokio
Puhelinnumero 1
044 468 4201
Puhelinasiointikanavasta saat lisätietoa palvelusta 65+-vuotiaiden Digituokio.

Toimipiste

1 kpl
65+-vuotiaiden Digituokio -palvelun järjestämispaikka
Osoite
Pikku-Iikan katu 6,
90120 OULU

Avoinna joka toinen viikko
Ma

14.30-16

Suljettu 2.11.2026 - 8.11.2026

Suljettu koko ajanjakson

Suljettu 16.11.2026 - 22.11.2026

Suljettu koko ajanjakson

Palvelupaikka on 65+-vuotiaiden Digituokio -palvelun järjestämispaikka.

Vuolle-talon Virta-olohuoneessa, 1 krs.

Verkkosivu

1 kpl

Lisätietoa palvelusta 65+-vuotiaiden Digituokio

Verkko-osoitteesta saat lisätietoa palvelusta 65+-vuotiaiden Digituokio.

Kenelle ja millä ehdoin

Palvelu on tarkoitettu 65–99-vuotiaille.
Palvelu on tarkoitettu alueen Oulu asukkaille.