Henkilöstöasiat

Henkilöstöpalvelut (HR) vastaavat henkilöstöjohtamisen yhdenmukaisista ja johtamista tukevista linjauksista sekä toimivista rakenteista ja käytännöistä.

Lue lisää alta
Henkilöstöhallinto vastaa esimerkiksi henkilöstöä koskevista rakenteista ja käytännöistä

Henkilöstöpalveluihin kuuluu sekä henkilöstövoimavarojen johtaminen (HRM) että henkilöstön kehittäminen (HRD).

Juha Jääskeläinen
Henkilöstöjohtaja
juha.jaaskelainen@pohde.fi

Henkilöstövoimavarojen johtaminen (HRM)

Henkilöstövoimavarojen johtaminen (HRM)
Mari Saari-Somero
Henkilöstöpäällikkö
mari.saari-somero@pohde.fi

Palvelussuhdeasiat

Jari Partanen
Palvelussuhdepäällikkö
  • palvelussuhdeasiat
  • palkkausjärjestelmä ja henkilöstöetuudet
  • henkilöstösuunnittelu
jari.partanen@pohde.fi

Neuvottelutoiminta ja viestintä

Annukka Kuusiniemi
Neuvottelupäällikkö
  • yhteistoimintamenettely
  • henkilöstöviestintä
  • luottamusmiestoiminta
annukka.kuusiniemi@pohde.fi

HR-asiantuntijapalvelut

Sanni Saglamer
Henkilöstöpalvelupäällikkö
  • alueelliset asiantuntijapalvelut (HR-asiantuntijapalvelut)
  • HR-tukipalvelut
  • organisaation yhtenäisten käytäntöjen varmistaminen
sanni.saglamer@pohde.fi

Henkilöstön kehittäminen (HRD)

Henkilöstön kehittäminen (HRD)
Mikko Weissenfelt
Henkilöstöpäällikkö
mikko.weissenfelt@pohde.fi

Työyhteisöpalvelut

Oili Ojala
Työyhteisöpäällikkö
  • työterveyspalvelut
  • terveys ja työkyky
  • työsuojelu ja työturvallisuus
oili.ojala@pohde.fi
Petra Neitola
Työsuojelupäällikkö
  • työterveyspalvelut
  • terveys ja työkyky
  • työsuojelu ja työturvallisuus
petra.neitola@pohde.fi

Osaamisen kehittäminen

Eija Hukkanen
Osaamispäällikkö
  • osaamisen johtaminen
  • henkilöstön kehittäminen
  • täydennyskoulutus ja perehdytys
eija.hukkanen@pohde.fi

Rekrytointi- ja resurssipalvelut

Sari Hirsikangas
Resurssipäällikkö
  • rekrytointipalvelut ja -prosessit
  • rekrytointiyhteistyö
  • osaajayksikkö
sari.hirsikangas@pohde.fi

”Olemme arvostettu ja vetovoimainen työnantaja.”

”Organisaatiomme johtaminen tukee henkilöstön työhyvinvointia ja osaamisen kehittämistä.”

”Henkilöstömme osallistuu ja vaikuttaa hyvinvointialueen toimintaan ja kehittämiseen.”

Pelastushenkilöstöä kahvitauolla.

Työntekijä etänä tiimipalaverissa.

Lapsi terveydenhoitajan vastaanotolla.